ELOFLEX DOPORUČUJE AIRSHELLS

Chystáte se létat se svým Eloflexem? V takovém případě bychom vám rádi poradili Airshells, což je skvělý způsob, jak ochránit váš invalidní vozík při kontrole během letu. Airshells je polstrovaná ochranná taška vyvinutá ve spolupráci s předními leteckými společnostmi, kterou si můžete zapůjčit na většině letišť ve Švédsku a Evropě.

Vaky Airshell jsou ideální pro ty, kteří chtějí mít o svůj vozík Eloflex při cestování letadlem mimořádný strach. Tašku si můžete snadno rezervovat na internetových stránkách společnosti Airshell na internetu a poté si ji vyzvednout po příjezdu na letiště před odletem. Letecké společnosti doporučují používat Airshell a připomínají, že cestující jako cestující jsou povinni chránit svá odbavená speciální zavazadla, aby nedošlo k jejich poškození.

Pro skládací elektrický vozík Eloflex se doporučuje standardní taška na kočárek a odrážedla o rozměrech 105 x 65 x 50 cm. Cena je cca 500 Kč za první týden a poté cca 200 Kč za týden. Po návratu z cesty můžete tašku snadno vrátit na letišti, kde jste přistáli.

Vezměte prosím na vědomí, že si nemusíte půjčovat kufr pro ruční invalidní vozíky bez tašky upravené pro kočárky. Obal, který je vhodný pro kočárek Eloflex, najdete po kliknutí sem.

Více informací o společnosti Arishells naleznete na jejich webových stránkách www.airshells.com, kde si můžete snadno rezervovat vlastní tašku pro budoucí cesty.

My v Eloflexu vám přejeme příjemnou dovolenou!